Як боротися з бацилами в сезон вірусів і простуд?

5 простих способів

З настанням кожної осені та зими, сезон починається з нежиті, болю в горлі, кашлю і лихоманки, які можуть перерости в більш серйозні проблеми зі здоров’ям, через ускладнення. Що ми можемо зробити, щоб запобігти вірусній інфекції, простуді і грипу? Як ми можемо підвищити імунітет і зробити навколишнє середовище більш здоровим і чистим?

Пийте більше домашніх фруктових соків
Свіжовичавлені соки з різних фруктів містять безліч вітамінів, особливо вітамін С в цитрусових. Він оказує позитивний вплив на імунну систему і є добрим другом в профілактиці вірусів і простудних захворювань. Уникайте готового пакетованого соку, тому що він містить цукор і пригнічує імунну систему.

Уникайте інфекційних зон в домашніх умовах
Провітрюйте якомога частіше, носіть захисну маску, хоча б, до тих пір, поки не пройде самий заразний період.

Навчіть дітей прикриватися ліктем під час чхання
За словами лікарів, такий спосіб чхання обмежує поширення бацил. Замість того, щоб чхати в руку, після чого дитина може торкнутися багатьох інших поверхонь, краще чхати, закривши рот і ніс загнутим ліктем. Це обмежує поширення мікробів.

Раніше лягати спати
Для того, щоб ваша імунна система працювала належним чином, вам потрібно кожен раз в один і той же час лягати спати вечорами і, якщо це можливо, сон повинен тривати не менше 8 годин. Відпочинок для організму дуже важливий, як для його одужання, так і для боротьби з атаками зовнішніх патогенів.

Повісьте свіжу гілку евкаліптового дерева (або його ефірну олію) в вашому домі і ванній кімнаті.
Це відмінний антибактеріальний і противірусний засіб. Вдихання повітря, насиченого ароматичними молекулами, які виділяє евкаліптова дерево, може захистити вас від частих вірусних інфекцій і простуд, так як воно підвищує імунітет і бореться зі стресом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *