Як танцювати стриптиз вдома для коханої людини – підбір музики і простих рухів + поради професіоналів

Професійний стриптиз – це еротичний, зачаровуючий, збуджуючий і дуже красивий танець з елементами акробатики, які нереально виконати без хорошої фізичної підготовки і розтяжки.

А як танцювати стриптиз вдома для коханої людини? Чи легко цього навчитися, скільки буде потрібно часу на відпрацювання найпростіших рухів, яку музику вибрати, що одягти для танцю? Про все по порядку ми сьогодні і поговоримо. Стаття буде корисна не тільки дівчатам, але і чоловікам, які хочуть подарувати своїй коханій приватний танець.

Основні причини для освоєння стриптизу
Для чого танцюють стриптиз в стриптиз-барах абсолютно зрозуміло – щоб заробити грошей. При цьому попит на даний вид танцю досить високий як серед чоловіків, так і серед жінок. Якщо ваша половинка періодично заглядає в подібні заклади, тоді варто навчитися виконувати домашній стриптиз і здивувати її приватним танцем. Після такого подарунка партнеру / партнерці вже навряд чи захочеться відвідувати стриптиз-бари.

Якщо ви відчуваєте, що ваші стосунки стали трохи прісними, іскра пристрасті вже не горить яскравим полум’ям, а тихенько тліє, то це ще одна причина навчитися красиво виконувати стріпденс. Для сімейних пар, вже давно живуть разом, стриптиз може стати ковтком свіжого повітря. Нічого не підозрюючи, чоловік буде приємно здивований таким подарунком від дружини.

Уявіть: вечір, світло в кімнаті приглушений, ви з коханим повечеряли, випили трохи вина. Все розташовує до романтичного продовження. Ви включаєте заздалегідь підібрану мелодію, на вас уже надіто красиву білизну, плаття-міні, туфлі на підборах, волосся розпущене.

Ваш чоловік знаходиться в легкому здивуванні, він заінтригований і чекає, що ж буде далі. І тут ви починаєте еротично рухатися в такт з музикою, роблячи плавні рухи стегнами, погладжуючи себе руками по животу і грудей. Повільно знімаєте плаття.

Після того як ви зніміть з себе останній елемент одягу, можете перейти до еротичного масажу, а там вже і до чудового сексу недалеко. Тим більше що стриптиз чудово допомагає почати секс.

Стриптиз не тільки допоможе освіжити відносини, але і підтягнути фігуру. Заняття Стриппластика дуже корисні для тіла, допомагають розвинути його пластичність, гнучкість. За півгодини занять спалюється близько 160 ккал.

А ще це зробить вас більш відкритою, розкутою і допоможе позбутися від існуючих комплексів. Ваш чоловік, із захопленням спостерігає за вашим танцем, – кращий засіб від них.

Отже, основні причини, щоб навчитися виконувати домашній стриптиз:
1. Відносини в парі стануть яскравіше, і пристрасть спалахне з новою силою.
2. Танець допоможе побороти комплекси і невдоволення своїм тілом, стати більш розкутою і сміливою.
3. Навчитися красиво рухатися і відчувати своє тіло. 4. Підтягти фігуру, знайти хорошу фізичну форму, розвинути гнучкість і пластичність.

Яку музику обрати
Музичний супровід відіграє не останню роль в стриптизі. Пісня або мелодія повинні допомагати виконавцю еротичного танцю розкріпачитися, запалити внутрішній вогонь і драйв, пробудити чуттєвість. Бажано при цьому, щоб обрана композиція подобалася обом. Навряд чи партнер зможе повноцінно насолодитися танцем під пісню, яка його дратує.

Для стриптизу досить вибрати 2-3 пісні, які подобаються і вам, і вашому партнерові. Під час танцю комфортно буде обом. Перша пісня потрібна для розминки і підготовки партнера до подання. За цей час ви роз’ясніть йому правила гри, посадіть і почнете поспішаючи його спокушати.

Тих, хто залишився пісень вистачить, щоб не поспішаючи закінчити танець. А якщо ви складете плейлист з 20 піснями, то отримаєте незабутнє задоволення в кінці – секс під музику. В інтернеті є цілі готові збірники музики для еротичних танців. Для початку можна використовувати їх.

Складіть собі плейлист. Надалі, коли ви ввійдете в смак і стриптиз стане невід’ємною частиною ваших стосунків, ви зможете оновлювати його і додавати нові пісні. Для жіночого стриптизу найкраще вибрати чуттєві, романтичні пісні, але вони не повинні бути занадто повільними, щоб не навіяти нудьгу. Можна, наприклад, звернутися до музичних композицій естрадних дів 60-х років. Вони досить чуттєві і ритмічні.

Зверніть увагу на наступні композиції для жіночого приватного танцю:
1. Джо Кокер “You can leave your hat on”;
2. Сем Браун “Stop”;
3. Мадонна “Justify My Love”;
4. Гвен Стефані “Luxurious”;
5. Кайлі Міноуг “Chocolate”;
6. Джастін Тімберлейк “What Goes Around … Comes Around”;
7. Нене Черрі “Woman”.

Оскільки чоловічий стриптиз сам по собі більш динамічний і заводний, то і музику слід підбирати ритмічну. Ось приклади найбільш підходящих пісень:
1. Том Джонс “Sex bomb”;
2. Hot Chocolate “You sexy things”;
3. Елвіс Преслі “Fever”;
4. Right Said Fred “I`m too sexy”;
5. Майкл Джексон “In the closet”;
6. Джастін Тімберлейк “Sexy back”.

Розучуємо нескладні рухи
Почнемо з чоловіків, тому що в чоловічому стриптизі арсенал рухів не настільки різноманітний, як в жіночому. Найголовніше правило – якщо чоловік ніколи раніше не танцював, то краще просто, образно висловлюючись, ходити під музику.

Еротично похитуйте стегнами, робіть рухи схожі на імітацію сексу, при цьому ритмічно стягуючи з себе сорочку, краватку, скидаючи штани і зриваючи нижню білизну. У ці моменти дивіться дівчині в очі – це діє збудливо.

Інший варіант – подивитися записи еротичних чоловічих шоу, вивчити руху стриптизерів-професіоналів і спробувати повторити їх.

Для дівчат зараз відкрито багато різних шкіл танців, в яких викладають в тому числі і Стриппластика. Хореографи враховують рівень підготовки новачка. Тому якщо ви ніколи не займалися ніякими видами танцю, ви все одно зможете освоїти базові рухи за пару тижнів.

Головне – не забувати про фізичну підготовку і регулярної практики. Якщо у вас поки немає можливості або бажання відвідувати уроки стріпденс, тоді я пропоную вам розучити і відпрацювати декілька нескладних і ефектних рухів з використанням стільця.

Зробіть між рухами плавні переходи і потім відрепетируйте танець цілком. До речі, не забудьте перевірити стійкість стільця, щоб під час танцю вам було легко зберігати рівновагу.

1. Встаньте на коліна на сидіння стільця. З цього положення опустіть прямі руки на підлогу і покрутіть стегнами. З такого положення ви можете згинати й розгинати ноги. Це буде виглядати дуже кокетливо.

2. Сядьте на стілець так, щоб ваш чоловік бачив вас збоку. Руками зіпріться на підлогу, а прямі ноги підніміть вгору. По черзі згинайте і розгинайте ноги. Дівчата з хорошою розтяжкою можуть притягнути одну ногу до себе, а іншу відвести так, щоб вийшов шпагат. Рух вийде дуже еротичним, якщо виконувати його повільно. Не варто сідати на край стільця – він може похитнутися і впасти.

3. Сядьте на стілець обличчям до чоловіка. Розведіть в сторони зігнуті ноги якомога ширше. Під швидку музику це рух можна виконати різко, під повільну – плавно, відводячи по черзі кожну ногу. Можете погойдатися з боку в бік. Потім долонями упріться в коліна і зробіть кілька кругових рухів корпусом, ковзаючи долонями по тілу. Так буде виглядати більш чуттєво. До речі, не менш ефектно даний рух виглядає, якщо виконувати його спиною до чоловіка.

4. Сядьте на край стільця, одну ногу витягніть убік. Нога повинна бути прямою. Нахиліться до цієї ноги і проведіть по ній рукою або аксесуаром, з яким ви виконуєте танець.

Згодом, коли ви освоїте ці нескладні руху і переходи між ними, ви сміливо зможете імпровізувати під час виконання приватного танцю. І не варто прагнути наповнити танець складними акробатичними елементами. Найголовніше в домашньому стриптизі – легкість виконання, грація, що спокушає погляд і сексуальна енергія.

Підбираємо імідж
Незважаючи на те, що під час стриптизу одяг досить швидко знімається або зривається, до її вибору варто підійти серйозно. Підбирайте одяг в залежності від обраного способу.

Для чоловічого стриптизу можна вибрати один з образів:
1. Класичний. Сюди підійдуть діловий костюм, а якщо його немає, тоді просто сорочка з краваткою і штани.
2. Комедійний. Цей образ підходить для веселих чоловіків з хорошим почуттям гумору, чиї дами також їм не обділені. Можна задіяти перуки, величезні окуляри.
3. Рольовий. Багато жінок в захваті від чоловіків у формі. Тому можна вибрати образ поліцейського, пожежника. Правда доведеться витратити час на пошук форми. Який би спосіб чоловік не вибрав, найголовніше в стриптизі – це нижня білизна. Ідеальний варіант – це, звичайно ж, стрінги. Але якщо у чоловіка є пивний животик або він просто не готовий вдягати стринги заради своєї дами, тоді варто віддати перевагу звичайним чоловічим плавок або трусам-боксерам.

Для жінок класичний варіант сексуальної нижньої білизни – мереживні трусики-стринги і бюстгальтер. Щоб зберегти інтригу, білизна має бути приховане під одягом, яка легко і еротично буде скинути на підлогу.

Це може бути:
1. готове вбрання з секс-шопу;
2. легкий короткий халатик;
3. сорочка і міні-спідниця; плаття-міні.

Не варто надягати для стриптизу одяг, яка знімається через голову або має багато застібок. Процес роздягання займе багато часу і не буде виглядати еротичним.

Один з важливих елементів образу – взуття. Стриптиз танцюють в туфлях на підборах або платформі. Не обов’язково вибирати каблуки заввишки 20 см. Підійдуть і звичайні класичні туфлі на підборах звичної висоти. А для образу фатальної жінки можна надіти високі ботфорти.

Дуже еротично виглядають на танцюючою стриптиз дівчині різні аксесуари, такі як рукавички до ліктя, напівмаска або окуляри в темній оправі. Додатковою сексуальності образу додадуть панчохи. Але їх проблематично зняти швидко і красиво під час танцю. Зате можна в кінці приватного шоу залишитися в одних панчохах. Вашого чоловіка це неодмінно заведе.

Залишилося ще 2 важливі елементи способу:
1. Зачіска. Не варто робити складні зачіски і зловживати лаками для фіксації або гелями для укладання. Найкраще виглядають розпущене і злегка хвилясті локони. Як варіант, можна зробити хвіст, який під час танцю ефектним рухом руки буде розпущений.
2. Макіяж. Чоловіки люблять очима. І під час танцю вони не тільки уважно дивляться на напівголе жіноче тіло, але і дуже багато уваги приділяють особі своєї партнерки. Погляд жінки повинен бути вабить, спокушає, губи злегка відкриті. Правильний макіяж допоможе зробити образ ще більш сексуальним. Тут головне – не переборщити. Акцент варто робити або на очі, або на губи. Не варто поєднувати смоки-айс і червону помаду.

Створюємо обстановку
Навколишній простір і умови для приватного танцю допомагають створити відповідне еротичний настрій. Умови, на які варто звернути особливу увагу:
1. Освітлення. Світло повинен бути приглушеним. Джерело світла, розташований позаду виконавця стриптизу, робить дівчину більш стрункою і загадковою. Для еротичного танцю ідеально підходить червоне освітлення. Це може бути лампа або свічки. Чим більше буде свічок, тим краще.
2. Ароматичні масла. Правильно підібрані аромамасла здатні створити розслаблюючу і збудливу атмосферу в кімнаті. Головне, щоб їх запах не дратував вашу половинку. Рекомендую використовувати масла іланг-ілангу, жасмину або пачулі.
3. Простір. У кімнаті має бути досить вільного місця для виконання танцю. Приберіть все, що може перешкодити і про що можна вдаритися під час стріпденс.

Поради професіоналів
В такій справі як стриптиз варто прислухатися до порад професіоналів, щоб приватний танець вийшов дійсно чуттєвим і еротичним, а не був схожий на забавну пародію. Особливо якщо він виконується в перший раз.

Для жінок
1. Приділіть репетицій танцю не менш тижні.
2. Танцюйте перед дзеркалом, щоб бачити, як виглядають ваші рухи з боку. Головне – це навчитися плавно рухати стегнами.
3. Не забувайте про руки. Вони повинні бути частиною танцю. Найкраще злегка погладжувати себе руками по животу або грудей.
4. Використовуйте для танцю різні атрибути з меблів. Найпопулярніший і безпрограшний варіант – стілець. Тільки переконайтеся, що він міцний і стійкий. Також можна притулитися до стіни і еротично ковзати по ній зверху вниз.
5. Чергуйте плавні рухи з більш різкими.
6. Встановіть правило для коханого – ніяких дотиків під час еротичного танцю. Це здорово його розбурхає.

Для чоловіків
1. Не танцюйте стриптиз в домашньому одязі. Подумайте, що може завести вашу кохану, і влаштуйте їй ціле еротичне шоу.
2. Ретельно продумайте всі рухи. Найкраще робити це перед дзеркалом. Спробуйте зняти один елемент одягу різними способами і виберіть кращий.
3. Не надягайте шкарпетки! Це виглядає неестетично і навіть безглуздо, коли чоловік стоїть без штанів в одних шкарпетках.
4. Під час танцю дратуйте свою супутницю. Пам’ятайте, що для жінок дуже важливий тілесний контакт. Підходьте до неї, цілуйте, погладжуйте і знову віддаляйтеся для продовження танцю.
5. Активно задійте свою кохану в танці. Посадіть її на стілець і танцюйте на невеликій відстані, наближаючись і демонструючи найапетитніші частини тіла. Коли зніміть з себе весь одяг, не зупиняючи музики, приступите до роздягання своєї подруги. Це заведе її ще більше.
6. Набагато ефектніше виглядає, коли чоловік зриває з себе одяг. Для цього можна навіть розрізати труси з боків і зшити їх парою стібків, щоб в потрібний момент легко їх з себе зірвати.

Висновок
Стриптиз – це дуже збуджує і еротичний танець. Він допоможе знову розпалити іскру пристрасті у стосунках, розкріпачитися, розкрити в собі сексуальність і чуттєвість. А ще він корисний для фігури: допомагає спалювати калорії і розвиває гнучкість і пластичність тіла. Ми розглянули з вами основні моменти того, як навчитися танцювати стриптиз будинку, яку вибрати музику, як створити відповідну обстановку, що надіти.

Залишилася справа за малим – приступити до тренувань і репетицій.

А ваша половинка танцювала для вас приватний танець? Якщо так, чи готові ви відповісти їй взаємністю? Пишіть в коментарях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *