Як довести дівчину до оргазму – практичний посібник + поширені чоловічі помилки

Вітаю вас, дорогі читачі! Секс вже давно перестав бути винятково засобом продовження роду. Він є джерелом задоволення і неймовірного насолоди. Хоч в цьому інтимному справі все зазвичай відбувається інтуїтивно, раджу перед практикою вивчити теорію і дізнатися, як займатися сексом. У чоловіка зазвичай немає проблем з досягненням оргазму. Але коли у нього з’явиться кохана або він просто захоче стати першокласним коханцем, у нього може виникнути питання, а як довести дівчину до оргазму. Любі жінки, не поспішайте переривати читання, в статті є багато цікавого і для вас.

Міфи про жіночий оргазм
Щоб допомогти своїй жінці досягти оргазму, потрібно зрозуміти механізм його виникнення. А для цього спочатку поквитаємося з наступними стереотипами.

1. Жінка може отримати оргазм тільки під час сексу з проникненням. На превеликий жаль чоловічої половини населення тільки 15% жінок здатні випробувати оргазм в результаті традиційного статевого акту. Решта 85% мають потребу в стимуляції клітора. Тому при мастурбації жінки практично не користуються вібраторами.

2. Наступ оргазму залежить від тривалості статевого акту. Жінка може закінчити навіть під час дуже швидкого і бурхливого сексу. Якщо перед цим вона була збуджена до межі, і чоловік знав, що, де і як треба стимулювати. А коли все навпаки, то навіть найдовший секс і максимальну кількість фрикций не врятують ситуацію. Партнерці все швидко набридне, вона втомиться або взагалі засне прямо під час дії.

3. Чим більше чоловічу гідність, тим вище ймовірність відчути оргазм. Ще одна помилка, засноване на чоловічому его. Розмір пеніса не має великого значення. Для жінки набагато важливіше, як чоловік до неї ставиться, піклується про неї. А ось на другому місці вже знаходиться його сексуальну майстерність і вміння орудувати своїм інструментом. Основне джерело жіночого насолоди – клітор. Тому, щоб змусити дівчину закінчити, треба змінити точку тиску. А це можна зробити гідністю будь-якого розміру.

Підготовка до сексу
Дівчина – створення ніжне, чуттєве і вразливе. Чоловік повинен вселяти в неї відчуття впевненості, сили, захисту і надійності. Тоді вона довіриться йому і буде готова віддатися. Важливо створити таку обстановку, яка допоможе дівчині повністю розслабитися і насолодитися моментом. Що обов’язково треба зробити при підготовці до сексу:

1. Створити романтичну атмосферу. У цьому допоможуть свічки, напівтемрява, приємна музика, вино, легкий і смачну вечерю і інші приємні дрібниці. І, звичайно, сам чоловік повинен бути чистим, смачно пахне і красиво одягненим.

2. Допомогти дівчині максимально розслабитися. Перебуваючи в стані стресу, ні чоловік, ні жінка не зможуть налаштуватися на секс. Якщо дівчина нервує або переживає з якихось причин, їй треба допомогти позбутися від стресу. У цьому найкраще допомагає неміцний алкоголь, наприклад келих вина. Також непогано справляються з цим завданням розслабляючий масаж і тепла ванна.

3. Вивчити жіночу анатомію. Чоловікові необхідно знати, де розташований клітор, з яких частин він складається. Це допоможе йому зрозуміти механіку процесу і зробити свою партнерку максимально задоволеною під час сексу. Тепер, коли все готово, настав час приступати до справи.

Прелюдія
Чим сильніше дівчина буде збуджена, тим швидше і простіше буде довести її до екстазу. Сам по собі механічний статевий акт не принесе їй ніякого задоволення. Порушення у жінки починається в голові, в її фантазіях і уяві.

Прелюдія

На розігрів може знадобитися 20 хвилин. За цей час кров доллє до геніталій і почне вироблятися змазку. Щоб збудити дівчину:

1. цілуйте її в губи:

2. пестіть і гладьте, не знімаючи одяг;

3. не поспішаючи роздягніть її і роздягніться самі;

4. пестіть її шию, груди, внутрішню поверхню стегон, сідниці, не затримуючись надовго на одному місці.

Чоловікові необхідно бути чуйним до своєї партнерки і відслідковувати її реакції на свої дії. Відзначати для себе, що їй особливо подобається, а від чого вона починає зажиматься. У дівчат фаза збудження досить плавне і тривала в часі. Якщо приступити до статевого акту, не дочекавшись максимальної готовності, то довести її до оргазму буде складно.

Коли дівчина досить розігріта, можна приступати до стимуляції клітора. Робити це необхідно дуже обережно і ніжно. Найкраще використовувати спеціальний гель, особливо якщо природного мастила недостатньо.

Клітор – дуже ніжний і надзвичайно чутливий орган. При його стимуляції головне – не перестаратися, інакше станеться перевантаження нервових закінчень і сигнали перестануть надходити в мозок. Тоді доведеться зробити паузу.

Оскільки у кожної жінки все індивідуально і універсальної техніки для стимуляції клітора немає, раджу чоловікам зробити наступне.

1. Запитати партнерку, які рухи їй подобаються найбільше.

2. Дозволити самої стимулювати клітор так, як їй подобається.

3. Чоловік в цей час тримає свою руку поверх її. Прислухатися до відчуттів партнерки. Прискорене дихання, стогони, ритмічні рухи у напрямку до чоловіка – це ознаки того, що все йде як треба.

Статевий акт
Досягти клиторального оргазму жінка може за 15 хвилин. Тому, в залежності від витримки чоловіки, пропоную 2 варіанти розвитку подій:

1. Довести свою обраницю до оргазму, стимулюючи клітор руками або орально, майстерно виконавши кунілінгус. А потім зайнятися з нею сексом і самому вже отримати задоволення. Або навпаки. Краще не намагатися досягти оргазму одночасно – це позбавляє задоволення спостерігати екстаз партнера. До того ж для отримання оргазму треба зосередитися на своїх відчуттях, а не на відчуттях дівчини.

2. Зайнятися з дівчиною любов’ю, але вибравши такі пози, в яких зручно продовжувати стимуляцію клітора або інших ерогенних зон.

Якщо ви вибрали варіант № 2, тоді варто придивитися і випробувати такі пози для сексу:

1. Місіонерська з технікою коітального вирівнювання. У цій пози найвищий коефіцієнт жіночого оргазму при одному тільки вагінальному сексі. Весь секрет у стимуляції клітора лобкової кісткою. Лобки чоловіки і жінки повинні стикатися, а самі рухи повинні бути не штовхоподібними, а легкими, як ніби тіла труться одна об одну. Звичайно, така поза вимагає практики, але вона себе виправдає на 100%.

2. Догги-стайл з одночасною стимуляцією анального отвору пальцем. Анус завдяки великій кількості нервових закінчень є дуже ерогенною зоною. Багато дівчат відчувають неймовірне збудження від проникнення великого пальця в анус.

3. Поза наїзниці. У цій позі зручно пестити груди жінки, низ живота. Або жінка зможе прийняти таке положення, при якому буде відбуватися тертя її клітора про лобок партнера за принципом техніки коітальной вирівнювання. Як тільки дівчина випробує оргазм, треба припинити будь-які маніпуляції з її клітором. Після розрядки він стає делікатної і будь-які дотики до цієї зони будуть приносити дискомфорт і біль. В цей час краще переключитися на ласки інших ерогенних зон.

Чоловічі помилки під час сексу
Часто чоловіки вчиняють такі помилки під час сексу: 1. Чоловік недостатньо часу приділяє прелюдії і попередніми пестощів. Нагадаю, що чим сильніше збуджена дівчина перед безпосереднім статевим актом, тим більше ризик у неї оргазму.

1. Чоловік не вивчає тіло партнерки, не прислуховується до її відчуттях.

2. Чоловік не захоплюється сексуальністю своєї партнерки. Це теж має значення для жінок, які люблять вухами.

3. Деякі чоловіки затягують статевий акт. Коли це триває надто довго, а довгоочікувана розрядка не настає, дівчина починає остигати. Треба обов’язково стежити за реакцією своєї партнерки. І якщо оргазм у неї так і не настає, варто змінити тактику і спробувати інші способи задоволення.

Висновок
Будь-якому чоловікові під силу доставити своїй дівчині неймовірне сексуальне задоволення. І пам’ятайте, що порушення у дівчини починається в голові. Від вашого чуйного ставлення до неї і бажання зробити їй приємно залежить, як швидко ви разом знайдете дорогу до її оргазму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *