10 кращих і найбільш зручних поз для сексу

Вчені з’ясували, які пози для сексу найбільш зручні для обох сторін.
Дорогі читачі, вітаю вас! Секс повинен бути комфортним і приносити задоволення вам обом. Багато в чому це залежить від обраної пози. Правильно обрана позиція враховує індивідуальні особливості кожного партнера і дозволяє гарантовано випробувати оргазм. У самому знаменитому трактаті про кохання – Камасутрі – описані 64 основні пози для занять любов’ю, а їх варіацій налічується понад 120. Щоб вам було простіше підібрати вдалу позицію, я склала список топ-10 найбільш популярних і ефективних. Пам’ятайте, що кращі пози для сексу – це ті, які доставляють насолоду вам обом.
Оскільки одними тільки словами досить складно описати, як правильно прийняти ту чи іншу позицію для заняття любов’ю, то для наочності я доклала ілюстровані картинки. Також для деяких позицій запропоновані варіації, які дозволяють поліпшити стандартне положення.

Місіонерська

Місіонерська

Це класична поза, яка є однією з найпопулярніших і зручних. Вона ідеально підходить для позбавлення невинності, так як тіло коханої повністю розслаблено, а вагіна досить розкрита. Виконати її дуже просто. Партнерка лягає на спину і широко розсовує ноги, зігнуті під кутом 45 градусів. Хлопець лягає на неї зверху, спираючись на руки.

Переваги:
1. Ви знаходитесь максимально близько один до одного, є зоровий контакт.
2. Хлопець повністю регулює глибину проникнення, а також визначає частоту фрикций.
3. Дівчина може експериментувати, змінюючи положення ніг або прогин спини.
4. Партнер може змінювати кут проникнення, змінюючи положення тіла щодо партнерки.

Недоліки:
1. У хлопця повинна бути хороша витривалість і фізична сила, щоб утримувати свою вагу на руках.
2. Недостатньо стимулюється клітор.
3. Швидко набридає і стає нудною.

Варіація по техніці коітальной вирівнювання
Це варіант класичної місіонерської пози, який спрямований на кліторальну стимуляцію. Жінка повинна звести ноги, максимально притиснувши їх до ніг партнера. Чоловік нахиляється трохи вперед так, щоб його лобок стикався з клітором. Стимуляція клітора здійснюється за рахунок ковзних рухів партнера вгору і вниз. Основна перевага такого становища полягає саме в кліторальний стимуляції, що допомагає жінці гарантовано випробувати оргазм. До недоліку можна віднести недостатньо глибоке проникнення для чоловіка, але це компенсується за рахунок тертя.

Варіація з піднятими ногами
Різні варіації цієї позиції залежать від гнучкості дівчата. Вона може обхопити тулуб коханця ногами, скласти на нього ноги або притиснути ноги до своїх плечей. Позиція з високо піднятими ногами підходить для глибокого проникнення. Чим вище знаходяться ноги дівчини, тим глибше проникає пеніс.
Основна перевага такого становища в тому, що стимулюється точка G. А це подарує дівчині незабутній екстаз. Недоліки: Дівчина повинна бути досить гнучкою. Хлопцеві необхідно бути обережним, тому що занадто глибоке проникнення може заподіяти дівчині біль і дискомфорт. Особливо якщо його пеніс більше середнього розміру.

Доггі-стайл

Доггі-стайл

Жінці необхідно встати на карачки, злегка нахилитися вперед і прогнутися в спині. Чоловік стає на коліна позаду жінки.

Переваги:
1. Чоловік швидко збуджується, повністю контролює силу і темп фрикций, а також відчуває відчуття повного домінування.
2. У такому положенні у чоловіка є можливість додатково стимулювати рукою клітор жінки, що доставить їй велике задоволення.

Недоліки:
1. Тіла практично не стикаються, немає зорового контакту, відсутнє відчуття близькості і єднання.

2. Від занадто сильних фрікцій жінка може відчувати біль в області матки.

Колінно-ліктьова лежачи
Це модифікована версія колінно-ліктьової пози, яка допомагає жінкам досить швидко досягти оргазму. Жінка лягає на живіт і підкладає під себе подушку так, щоб її сідниці піднялися. Чоловік лягає зверху на партнерку.
Позиція еротична і досить комфортна для обох. Чоловік сам визначає ритм фрикций і може вводити пеніс під невеликим нахилом, щоб змінити точку тиску в піхву і довести свою дівчину до оргазму.

Наїзниця

Наїзниця

Хлопець лежить на спині, а дівчина сідає на нього зверху і починає рухатися вгору і вниз.

Переваги:
1. Дівчина сама регулює глибину і ритм проникнень.
2. У хлопця відкривається прекрасний вид.
3. Також він має можливість пестити груди партнерки.
4. Та й взагалі розслабитися і отримувати задоволення.
5. У цьому положенні вдасться довго не кінчати.

Недоліки:
1. Далеко не всі дівчата можуть досягти оргазму в цій позиції, так як їм доводиться неабияк попітніти, і вони в підсумку дуже сильно втомлюються.
2. Існує ризик травмувати хлопця.
3. Якщо дівчина буде сильно вигинатися назад, то при швидких рухах пеніс може вискочити з піхви і вдаритися об лобкову кістку.

Варіація навпаки
Чоловік лежить на спині, а жінка сідає зверху спиною до нього. Положення стане зручніше, якщо він підніметься на ліктях або ляже вище на подушку. Тоді жінка зможе нахилитися вперед і спертися на ліжко. Чоловік може задавати ритм рухів руками, поклавши їх на стегна партнерки.

Недоліки:

1. Не стимулюється клітор.

2. Немає зорового контакту.

Зворотня наїзниця на спині

Зворотня наїзниця на спині

Дівчина лягає спиною на хлопця і рухається вгору і вниз. До переваг можна віднести вільні для ласк руки хлопця. Серед недоліків сильне фізичне навантаження. Не всі жінки можуть докласти чималих фізичних зусиль. Однак в якості різноманітності така позиція здатна доставити нові неймовірні відчуття.

Ложки
Щоб прийняти цю позу, жінка лягає збоку від чоловіка, злегка підібгавши коліна, а чоловік розташовується ззаду, щільно притулившись до партнерки. Це одна з комфортних і чуттєвих поз, яка прекрасно підходить для сексу вранці.

Переваги:
1. Партнер може вільно пестити груди і клітор партнерки.
2. У такому положенні зручно займатися любов’ю при вагітності.
3. Особливо на пізніх термінах.
4. Приємні відчуття близькості.

Недоліки:
1. Немає можливості для глибокого проникнення.
2. Швидко набридає і стає нудною.

Сидячи
З назви вже зрозуміло, як займатися сексом в даній позі. Чоловік сідає на диван або на стілець, а жінка сідає на нього зверху.

Переваги:
1. Дама сама визначає темп і регулює глибину пенетрації.
2. У такому положенні сексом можна займатися досить довго. Тому вона хороша для жінок, яким треба багато часу, щоб досягти оргазму.

Недоліком може стати невисокий зріст партнерки при занятті сексом на стільці.

Варіація – колиска
У даній позі на ліжку сидять обидва. Ноги жінки знаходяться за спиною партнера. Коханці разом розгойдуються, досягаючи екстазу.
Така позиція чудово підходить для повільного і чуттєвого сексу. Особливо якщо коханцям потрібно багато часу для розрядки. Або вони просто не хочуть поспішати, а насолоджуються процесом. Поза не сподобається любителям динамічного сексу, які вважають за краще знаходитися в активному русі, досягаючи оргазму.

Стоячи
Жінка стоїть обличчям до стіни, трохи нахилившись вперед. Чоловік стає ззаду.

Переваги:
1. Позиція виручає пари, які накрило хвилею пристрасті, і вони не в силах дістатися до ліжка.
2. До того ж не обов’язково роздягатися повністю.
3. Поза зручна для занять сексом не тільки вдома, але і в інших місцях.
4. Любителі адреналіну і екстремального сексу оцінять її по достоїнству.

Недоліки:
1. Поза не підійде парам, у яких занадто велика різниця в зрості. Якщо дама набагато нижче партнера, то проникнення виявляється практично неможливим.
2. Не всім зручно стояти під час сексу.
3. Переважна більшість жінок віддає перевагу заняттям любов’ю в положенні лежачи в ліжку.

Варіація – жінка сидить
Пристрасть раптово нахлинула і дівчина буквально обхопила чоловіка ногами. Щоб не утримувати партнерку на вазі, оскільки це досить важко, чоловікові необхідно посадити її на стіл або іншу поверхню, яка підходить йому за зростом.

Переваги:
1. Такий стан добре підходить для глибокого проникнення.
2. Дозволяє урізноманітнити сексуальне життя і поекспериментувати з місцями для занять любов’ю. Наприклад, зробити це на кухні.

Недоліки:
1. Не підходить для чоловіків, які не люблять стояти під час сексу.
2. Позиція досить травмоопасна, так як при занадто активної пенетрации може статися розрив кавернозних тел. Також чоловік може занадто захопитися процесом і потрапити пенісом в лобкову кістку, а це загрожує переломом. Та й просто є ймовірність втратити рівновагу і впасти.

Ножиці
Це одна з незвичайних позицій в сексі, але її варто спробувати хоча б раз. Ноги чоловіка розставлені. Жінка своїми ногами як би охоплює верхню ногу партнера.

Переваги:
1. Жінка може регулювати кут і глибину проникнення пеніса, а також стимуляцію клітора.
2. Незвичайні відчуття.

Недоліки:
1. Недостатньо тілесного контакту і близькості між коханцями.
2. Чоловікові складно маневрувати.

69
Оральний секс, як один з різновидів інтиму, також досить популярний серед пар. Для занять оральним сексом існує кілька варіантів позицій. Найвідоміша поза, яка дозволяє партнерам доставляти оральні ласки один одному одночасно, називається 69. У класичному варіанті хлопець лежить на спині з прямими ногами, а дівчина опускається на коліна так, щоб її статеві органи знаходилися над його особою. Це дозволяє дівчині вільно робити мінет, а хлопцеві – кунілінгус. Головна перевага цієї позиції полягає в можливості одночасно приносити задоволення один одному.

Варіація – на боці
Виконується так само, як і класична поза 69, але обидва партнери лежать на боці. Ця позиція буде більш комфортна в першу чергу для дівчини, так як їй не доведеться стояти на колінах, нахилившись над хлопцем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *