Як гарантовано очистити зимове взуття від солі за допомогою 5 дешевих способів?

З наближенням зими образ взуття, зіпсованого від солі, стає все більш реальним. Сіль, яка використовується для покриття тротуарів, можна просто струсити, але вона залишить потворні білі плями. Якщо від неї не позбутися, як тільки вона з’явиться, то слід може залишитися назавжди, в результаті чого взуття можна просто викинути.

Профілактика
Першим кроком в догляді за зимовим взуттям є використання спеціальних заходів, що запобігають прилипанню солі до взуття і його фарбування. У взуттєвих магазинах і в нтернеті можна знайти безліч засобів для просочення різних видів взуття. Замша і шкіра вимагають особливого догляду, тому що сіль для них найбільш шкідлива. У разі шкіри також варто пам’ятати про те, що взимку не слід використовувати креми для блиску. Замість того, щоб допомогти, коли вони вступають в контакт з сіллю, вони можуть навіть завдати непоправної шкоди взуттю.

Хлібна скоринка
Один з найбільш ефективних способів видалення солі з взуття – протирання її хлібом протягом декількох днів. Пам’ятайте, що хліб не повинен бути черствим, тому що тоді, замість того, щоб допомогти, він тільки розсиплеться у вигляді крихт на вашому взутті. Завдання хліба – вбирати сіль, яка осіла на взутті або вже більш глибше проникла в матеріал.

Тепле молоко
Перевірений спосіб очищення взуття від солі – протирання його теплим молоком. Нагрійте молоко і змочіть ватний тампон, а потім вимийте взуття в місцях, де сіль залишила сліди. Миття повинно повторюватися до тих пір, поки вся сіль не зникне з взуття. Якщо це замшеві туфлі, зберігайте їх в сухому, теплому місці для просушування після чистки. Шкіряне взуття, оброблене молоком, повинне бути ретельно відполірованао.

Оцет і вода
Сильне забруднення від солі вимагає більш сильного засобу. Це оцет. Перед застосуванням його необхідно розбавити 1: 1 – 1/2 склянки оцту і 1/2 склянки води. Тампон опускають в добре перемішаний розчин, а потім їм змивають сліди солі. Будьте обережні в тому, щоб не просочувати вату занадто сильно і не змочувати взуття цим засобом, в подальшому його буде складніше висушити, крім того, це може негативно вплинути на структуру взуття. Зосередьтеся тільки на витиранні солі і дайте взуттю висохнути після чистки.

Лимон
Кислий лимон корисний для чищення різних поверхонь в домашніх умовах. Він також може допомогти видалити сліди солі з взуття. Просто вичавіть сік з одного лимона, змочіть в ньому ватний тампон або бавовняну тканину і змивайте бруд до тих пір, поки він не зникне. Лимон розчиняє сіль, мінімізує і навіть повністю нейтралізує сліди солі, не завдаючи шкоди матеріалу, з якого виготовлено взуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *