Улюблені кольори Щура: у чому зустріти 2020 й рік, щоб привернути удачу

Згідно зі східним календарем символом наступаючого 2020 го року буде Білого Металевого Щура. Астрологи радять зустріти цей рік в одязі простого крою, але з ознаками розкоші. Щур – сувора тварина, так що неприпустимим буде вбрання в стилі міні. Тканина повинна виглядати з претензією на розкіш. Підійде атлас, парча, оксамит, шифон або шовк. Святковий одяг слід підібрати простого крою, але елегантний, і поєднувати його з прикрасами, підібраними зі смаком. Давайте розглянемо, які кольори можна використовувати в одязі, щоб задобрити Білу Щура.
1. Білий
2. Металік
3. Синій
4. Світлі і спокійні відтінки

Білий
Якщо хочеться сподобатися Білому Пацюкові, вибирайте саме його. Дуже красиво буде виглядати мерехтлива тканина. Білий завжди буде символізувати щирість, моральну і фізичну чистоту, гармонізує, врівноважує і заспокоює. У 2020 році він також обіцяє багатство його власникові. Він вважається багатогранним, де кожний знайде відтінок (перловий, кремовий, молочний, ванільний і інші) на свій смак. Можна віддати перевагу, як холодним, так і теплим тонам. Головне підібрати те, що підійде саме вам.

Металік
Оскільки стихією Щура вважається метал, вибираємо прикраси та вбрання золотого і срібного кольорів. Тут політ фантазії не обмежений. Можна, наприклад, вибрати вбрання з парчі з металевим відтінком. Підійдуть сукні, спідниці або топи з паєток і страз. Можна просто підібрати нейтральні наряди, але зробити акцент на прикрасах з металу, золота або срібла.

Синій
Металевий Щур – водяний знак, тому синій буде в наступаючому році також актуальний. Розкішно буде виглядати все оксамитове або атласне. Щоб захистити себе від неприємностей і негативу в наступаючому році, можна поєднувати білі вбрання з синіми і блакитними аксесуарами.

Світлі і спокійні відтінки
Для тих, хто дотримується класичного стилю і цінує простоту в поєднанні з елегантністю, може віддати перевагу спокійним, пастельним, як би засніжених відтінкам. Підібрати їх можна на будь-який смак: молочний, сірий, кремовий, слонової кістки і багато інших. Головне визначити, що більше піде вашому тону шкіри. Але ні в якому разі не використовувати прикраси і принти з котячими мотивами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *