Цих страв не повинно бути на новорічному столі 2020

Щоб наступний рік був прихильний до нас, варто заздалегідь подбати про те, з чим його зустрічати.
Дізнайтеся, що можна і що не можна ставити на стіл в Новий Рік Щура 2020 року. Чого не повинно бути на новорічному столі? Наступаючий рік буде роком Срібного або Сталевого Щура. Тому і вибір продуктів для святкового столу буде залежати від переваг маленького гризуна.

Не варто ставити на стіл продукти, шкідливі для щурів, ті, які вони не вживають або не люблять.

Які гарячі страви не можна ставити на новорічний стіл в 2020

Щоб нагодувати всіх гостей, ми звикли готувати ситні м’ясні страви. З вибором варто визначитися заздалегідь, щоб 31 грудня вранці не шукати в паніці потрібні інгредієнти. До заборонених продуктів в цьому році відноситься свинина. Це дуже жирне і важке м’ясо, яке шкодить здоров’ю символу року. Тому про нього краще і не згадувати. Від смажених страв доведеться відмовитися. Хоча ваша травна система навряд чи поскаржиться на такий подарунок до застілля.

Які салати можна ставити на новорічний стіл в 2020

Салати – це невід’ємна частина новорічного столу. Ми звикли готувати їх у великих кількостях, проявляючи всі знання і всю фантазію. Але хоч щур і невибаглива в їжі, все ж варто відмовитися від деяких продуктів. Зокрема, це: капуста; бобові; редис. Картопля теж не є улюбленою стравою гризунів. Але вона використовується в більшості салатів. Так що тут необхідний якийсь компроміс. У невеликій кількості картопля допустима, але як гарнір у вигляді пюре або у відварному стані її краще не використовувати.

Які закуски і напої не можна ставити на новорічний стіл в 2020

Жоден стіл не обходиться без смачних закусок. Крім уже перерахованих продуктів, варто уникати вживання деяких фруктів і цитрусових. Зокрема, щури не їстимуть: апельсини; лимони; ківі, інші кислі фрукти. До вибору напоїв теж потрібно поставитися уважно. Замініть всі газовані напої домашніми лимонадом, соками та компотами. А замість кави до десерту краще подати чай. Зі спиртного щуру не сподобаються міцні алкогольні напої: домашній самогон; горілка; коньяк; віскі. Спробуйте замінити міцний алкоголь більш легким. Символ року схвалить цей жест.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *