5 прийомів домашнього декору, щоб перемогти осінню депресію

Як освіжити настрій будинку

Настрій більшості людей погіршується восени і взимку. Погана погода, менше світлих годин дня і ностальгія за літом, веселощами також впливають на наше самопочуття і настрій. Щоб впоратися з усім цим, бажано відновити домашній затишок, за допомогою декору. Це допоможе вам впоратися з осінньо-зимовою депресією, яка так часто зустрічається у багатьох людей.

Справитися з депресією за допомогою декору інтер’єру – це якраз те, що потрібно для поновлення домашньої обстановки, тому що це місце, де ми проводимо весь свій вільний час. Це фортеця, яка дає нам місце для відпочинку і розслаблення.

Перефарбувати стіни в світлі, теплі або яскраві кольори
Приготуйтеся боротися з поганим настроєм восени за допомогою відповідних кольорів. Оточіть себе свіжими фарбами, які позитивно позначаться на вас на підсвідомому рівні. Для цього ви можете перефарбувати стіни будинку в теплі тони. Якщо у вас немає можливості і часу зробити зміни такого типу, спробуйте поміняти штори, скатертини і оббивки, килими. Таким чином, осіння і зимова депресія не зломить вас.

Живі рослини
Збільште свій арсенал живих рослин в будинку або квартирі. Якщо ви ще не розвели квіти, зараз саме час привнести в свій будинок живий декор. Їх краса і свіжість оживляють домашню обстановку і роблять її більш затишною. Згідно з дослідженнями, живі рослини в домашніх умовах сприяють придушенню тривоги і нормалізації артеріального тиску.

Додати більше світла
Місцеве освітлення і нічні світильники, на додаток до основних освітлювальних приладів в будинку, також сприяють боротьбі з осінніми та зимовими депресіями, викликаними коротким світловим днем  і недоліком сонця і відсутністю достатнього природного освітлення.

Нехай світло вільно входить в будинок
Розкривши штори і піднявши жалюзі, ви зможете висвітлити ваш будинок, вже і без того, природним освітленням восени і взимку. Влітку багато людей використовують щільні штори, щоб зменшити світло. Замініть їх прозорими шторами, які навпаки будуть пропускати світло.

Додайте яскраві елементи в інтер’єр
Ще один хороший прийом, щоб прикрасити вашу домашню обстановку восени – це додати яскраві моменти, насичені кольори, в стратегічні важливі місця в будинку. Вам можуть допомогти різні предмети і прикраси – барвисті подушки, яскраві скатертини, нові штори, статуетки, свічки або затишні куточки, оформлені з застосуванням ваших улюблених предметів і квітів. Загалом, все, що викликає у вас усмішку, має значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *