Що подарувати автолюбителю на Новий рік і Різдво?

З кожним днем все ближче святкування Нового року і Різдва. На додаток до переповнених торгових центрів і порожніх гаманців, цей період також характеризується щорічної дилемою того, що подарувати родичам або друзям.

Подарунок водієві на новий рік
Для багатьох це найбільша проблема в передсвятковий період.

Однак якщо хтось із ваших близьких завзятий автолюбитель, ось 7 ідей корисних і креативних подарунків:

Курси екстремального водіння
Дуже хороший і практичний подарунок – курси екстремального водіння, школа дріфту або щось ще, де водій зможе поліпшити свої навички. На ринку маса пропозицій, тому ви можете вибрати будь-який в залежності від регіону або навіть ціни.

І хоча на перший погляд може здатися, що цей подарунок не є одним з тих, що моментально викличе у одержувача посмішку на обличчі, незабаром ви переконаєтеся у вірності свого вибору, коли близька людина буде відвідувати курси з непідробним ентузіазмом.

Автомобільний компресор
Дійсно практичний подарунок – автомобільний компресор. Сучасні компресори компактні, потужні і прості в експлуатації. Цей прилад можна возити в машині на випадок події або залишити в гаражі, де йому знайдеться застосування не тільки для автомобіля або велосипеда, але і для надування м’ячів або човнів. Крім того, якщо вашому родичу або другу подобається кемпінг, компресор – це неоціненний помічник.

Автомобільна косметика
Будь-який автомобіліст і особливо жінки по достоїнству оцінять набір засобів по догляду за своїм залізним вихованцем. І мова йде не про ганчірки або губки для миття посуду. На ринку представлений ряд професійних продуктів, які очищають і доглядають за внутрішньою і зовнішньою частиною автомобіля і довше зберігають його в хорошому стані. Хоча цим видом догляду за автомобілем часто нехтують, регулярне чищення, миття і полірування допомагають значно збільшити вартість машини при продажу.

Колекційна модель авто
Чоловіки люблять іграшки в будь-якому віці, тому будуть дуже раді, якщо отримають іграшкову модель свого улюбленого авто. Це може бути повна копія нинішнього або самого першого автомобіля, а також машини мрії, про яку ваш друг мріє, але не може дозволити через ціни. Колекційна модель обов’язково знайде своє місце на полиці або столі.

Електронна система навчання
Навчальна система ELECTUDE включає 1500 навчальних модулів і тестів комбінують в собі теорію, ілюстрації, графіки і схеми, а також симуляції. За допомогою такої системи можна навчитися ремонтувати автомобіль, робити електронну діагностику і діагностувати різні несправності до їх прояву.

Пригодницька поїздка
Це один з найкращих подарунків. Швидка їзда по гоночній трасі або поїздка з професійним гонщиком запам’ятається вашим близьким на все життя. Ви також можете вибрати подарунок, де одержувач (найчастіше на аеродромі) зможе самостійно управляти незвичайним автомобілем і отримати незабутні враження.

книга
Класичний новорічний подарунок – це, звичайно ж, книга. Навіть в автомобільній промисловості є багато цікавих видань, які повинні бути присутніми в бібліотеці кожного автомобіліста. Так на полицях книжкових магазинів можна знайти ілюстровані книги, що описують історію розвитку світових автовиробників, моделі гоночних автомобілів або навіть підручник початківця автовласника.

3 коментар

  1. Валерия

    У меня папа огородник, я подарила ему аккумулятор на мотоблок https://motoblok-tata.com.ua/akkumulyatory-na-motoblok.html , то он вечно ругается что с ним что-то не то))

  2. Марина

    Валерия, ты внимательная дочка, я вот до сих пор не пойму что мужу подарить

  3. Алла

    Марина, пена и носки, чем не подарок?))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *