Навіщо поліція Дубая закупила російські всюдиходи «Шаман»

Поліція емірату Дубай (ОАЕ) закупила російські всюдиходи «Шаман». Перші автомобілі вже надійшли в її розпорядження.

Поставки вітчизняних всюдиходів організовані за контрактом, підписаним 2 тижні тому на виставці IDEX-2019. Поліція буде використовувати «Шамани» для патрулювання в гірській місцевості і в пустелі, а також для проведення рятувальних операцій і в інших надзвичайних ситуаціях.

Всюдихід «Шаман» має довжину в 6 000 мм і важить 4 800 кг. Він розрахований на 12 пасажирів і здатний пересуватися по дорогах і бездоріжжю, а також форсувати водні перешкоди. Максимальна швидкість автомобіля – 70 км / год на суші і 7 км / год на воді.

«Шаман» оснащується повнопривідним і полноповоротоним шасі з колісною формулою 8 × 8 і незалежною підвіскою. Мотор – 3-літровий дизель Iveco F1C потужністю в 176 к.с., зістиковано з 5-ступінчастою МКПП. Для руху вплав передбачений гребний гвинт.

Для ОАЕ «Шамани» допрацювали – відповідно до кліматичних умов Аравійського півострова поліпшили системи охолодження двигуна і кондиціонування салону. Крім того, всюдиходи існують у медичній, аварійно-рятувальної та командно-штабної модифікаціях, що відрізняються оснащенням.

У Росії «Шамани» коштують від 10 300 000 руб. За деякою інформацією, поліція ОАЕ заплатила за них помітно більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *