“Лади” з Казахстану і білоруські “китайці” скоро завалять російський авторинок

Як відомо, в країнах Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) автопром зараз активно розвивається. Підсумком цього стане швидке «нашестя» в Росію машин з Білорусії і Казахстану.

Як повідомляє газета «Известия», вже в 2021 р автовиробники з цих країн збираються приступити до масових поставок до нас своєї продукції. Наприклад, казахстанський партнер «АвтоВАЗу», завод «Азія авто», до цього часу завершить будівництво автоскладального заводу, потужністю в 60 000 машин в рік.

Це будуть «Лади» моделей Granta, Largus, Vesta і Xray, а також автомобілі марок Skoda, KIA і «УАЗ». Їх планують продавати в Росії, Казахстані, а також інших країнах ЄАЕС, причому, в нашій країні «Азія авто» робить ставку на реекспортні «Лади».

Білоруський же автопром робить основний упор на різноманітні моделі Geely. Особливо амбітні плани по завоюванню російського ринку у «БелДжі» – спільного підприємства Geely і «БілАЗа». Сьогодні воно здатне щорічно випускати до 60 000 машин, а в планах – збільшити цей показник в 2 рази.

«БелДжі» збирає кросовери Geely Atlas і Geely Emgrand X7, а також седан Geely Emgrand 7. Скоро їх доповнять створений китайцями спільно з Volvo компактний кросовер Geely SX11 і седан бізнес-класу Geely Emgrand GT.

Як і «Азія авто», білоруський автозавод збирається експортувати свої машини в країни СНД і ближнього зарубіжжя. Експерти вважають, що вже в 2021 року ці підприємства здатні завоювати до 5% авторинку Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *